voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii VUM (260 bodů)
Vyzkousena aplikace

http://mikrotech.sipcz.net/ustredna/help/index.php/Callback_android

zda se, ze to funguje - tedy jen pro geograficka cisla, pro nongeo to fungovalo tak, ze callback zavolal, ale byl slyset ton a cekalo to na rucni zadani cisla pres DTMF. Kdyby to bylo plne integrovano do Androidu (napr kliknete na kontakt, nabidne volat pres GSM nebo callback - podobne jako napr. CSipSimple), tak by to bylo dokonale. I tak dekujeme.

2 reakce

0 bodů
(3.0k bodů)
Dekujeme za postrehy. Dalsi vyvoj teto aplikace bude jiste pokracovat. O novinkach budeme prubezne informovat.
(170 bodů)
Upraveno
Musím se připojit ke chvále Android aplikace callbacku. Nač ta skromnost a alfa verze, funguje skvěle a měli byste inzerovat na titulní stránce! :-)

Jenom návrh vylepšení: Starší verze Androidu při hledání v seznamu doplňuje automaticky do tel.čísla pomlčky do bloků po 3 číslech. V takovém případě je nemožné zavolat na číslo bez manuálního odmazání pomlček. Stačilo by v aplikaci odstranit znaky, které do tel.čísla nepatří (konkrétně pomlčky).
(3.0k bodů)
Provedli jsme úpravy (nikoli v aplikaci, ale museli jsme "šáhnout" až do ústředny) a nyní by to mělo již fungovat korektně. Prosím vyzkoušejte, zda je to v pořádku.
Nebylo to tak jednoduché, vyřešit tuto "záhadu", nicméně se omlouváme za prodlení.
(170 bodů)
Kolegovi funguje, díky za úpravu. Možná stačilo upravit pouze v aplikaci pro callback, aby to odmazalo pomlčky při odesílání API požadavku, ale to je teď už jedno.
0 bodů
(170 bodů)
Ještě jeden návrh, který pozoruji při dlouhodobějším používání: Možnost nastavit zpoždění zpětného hovoru, stačí pár sekund. Na některých dvousimkových telefonech kde jedna karta je datová a druhá na hovory dochází k nedostupnosti čísla při tak rychlém zpětném zavolání. Než totiž jedna datová simkarta ukončí přenos  (odeslání api požadavku na mikrotech), tak se už callback snaží dovolat na druhou simku, která ale není v tu chvíli ještě dostupná a je třeba čekat nějakých dalších 30-50 sekund na další pokus o zpětné zavolání. Klasika s telefonem Samsung GT-S7562 a dost to znepříjemňuje callback.
(3.0k bodů)
Díky za postřeh. Všechny možné varianty, které mohou nastat (vč. v poslední době vzrůstající oblibě 2-simkových telefonů) bohužel nemůžeme předvídat, ani otestovat vlastními silami.
Váš postřeh ale zapracujeme do další verze aplikace CallBack pro Android a to také v souvislosti s tím, že se staneme virtuálním operátorem, a budeme aplikaci upravovat pro naše zákazníky i tak, aby nemuseli platit za vyvolání spojení datovým balíčkem či SMS zprávou.
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 3.0k zobrazení
0 bodů
4 reakce 2.2k zobrazení
0 bodů
3 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.7k zobrazení
27.9.2012 v kategorii Mikrotech VOIP taxamo (120 bodů)
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...