voip.mikrotech.cz
0 bodů
v kategorii Mikrotech VOIP (120 bodů)
dobrý den,

před pár dny jsem reinstaloval PC a přešel z XP na W 8.1. Při instalaci X-Lite 3 jsem zadal kompabilitu s XP. Zdálo se, že vše bude fungovat. Ale bohužel, nebel funkční mikrofon. Slyším normálě, ale druhá strana nemá ode mne zvuk.

Překontroloval jsem kde co v nastaveních, zkoušel, ale bez výsledku. Pak jsem kontroloval nastavení v ovládacích panelech, i jsem provedl kontrolu. Všude je sdělení, že zařízení funguje správně. Dodávám, že na Skypu mikrofon funguje.

Nakonec jsem kontroloval ovládací centrum zvukové karty (Creative SOUND BLASTER AUDIGY SE). Tam jsem zjistil, že mikrofon je zde vypnutý. Zapnul jsem jej, ale opět nic. Při dalším telefonování jsem měl ovládací centrum zapnuté na monitoru a viděl jsem, že v okamžiku, kdy jsem vytáčel č. došlo k zde k vypnutí mikrofonu.

Můžete poradit? Děkuji.

S přátelským pozdravem

L. Mlčák

1 reakce

0 bodů
(2.2k bodů)
Dobrý den,

to nastavení kompatibility s Windows XP přes pravé tlačítko a Vlastnosti je v pořádku.
Zbytek už může být na každém PC jiný. Zkuste X-LITE nainstalovat znovu, ale pod Adminem nikoliv jen uživatelem, podívat se po novějším firmware a ovladači zvukové karty např. http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&CatName=Sound%20Blaster&prodID=14257&prodName=Sound%20Blaster%20Audigy%20SE

S novou verzí X-LITE resp. E-BEAM zkušenost nemáme, zkuste program ZOIPER.
(jas)
Vítejte na dotazech, otázkách a odpovědích Mikrotechu (FAQ), kde můžete klást otázky a dostávat odpovědi od ostatních členů komunity nebo operátorů.
Nápověda VUM
Mobilní VOIPu

Související témata

0 bodů
1 reakce 712 zobrazení
0 bodů
1 reakce 552 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.6k zobrazení
20.4.2016 v kategorii Mikrotech VOIP jitkajp (140 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
mikrotech.cz |  Nápověda VUM |  VUM - virtuální ústředna |  mVOIP
...